Nowości z Microsoft Ignite 2021.

Data wydarzenia: 17.11.2021 13:00

Prowadzenie

Dominik Wasilewski

Microsoft 365 Senior Consultant at IT-DEV

Agenda wydarzenia:

Office
Teams
Viva
Microsoft Loop
Power Platform
Bezpieczeństwo, zgodność i zarządzanie tożsamością


Informacje

Ponad 450 sesji, około 300 godzin streamingu, dziesiątki partnerów, litry wypitej kawy i dwie nieprzespane noce – tak liczbowo można podsumować największą jesienną konferencję Microsoft Ignite, na której zaprezentowano najnowsze trendy, ogłoszono nowe funkcjonalności znanych i lubianych produktów oraz zapowiedziano te całkiem nowe. Jeżeli nie mieliście okazji dołączyć, albo chcielibyście utrwalić swoją wiedzę – serdecznie zapraszamy na nasz webinar, w ramach którego podsumujemy Microsoft Ignite koncentrując się na obszarach związanych z komunikacją i współpracą.

Dominik Wasilewski

Microsoft 365 Senior Consultant at IT-DEV

Od początku kariery zawodowej związany z technologiami Microsoft. Za największe dokonanie uznaje, że pomimo 12 lat prazy z SharePoint jeszcze nie osiwiał. W pracy zajmuje się projektami związanymi zarówno z adopcją platformy M365, jak i automatyzacją procesów biznesowych przy zastosowaniu PowerApps + Flow lub Nintex. Prywatnie entuzjasta kraftu, black metalu i muzyki na żywo.

Paweł Kruk

Digital Transformation Advisor at IT-Dev

Doradca klienta z ponad 7 letnim doświadczeniem. Posiada ugruntowaną wiedzę w zakresie usług Microsoft365. Jest zorientowany na sukces w procesie transformacji cyfrowej, w której wspierał wielu klientów w firmach o różnej skali. Aktywnie wspomaga rozwój komunikacji w organizacjach w oparciu o zaawansowane platformy HR Tech i usługi M365. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Obejrzyj nagranie