Warto się komunikować!
Jaki jest zwrot z inwestycji w komunikację wewnętrzną?

Termin: 28 października 2020 r. o godzinie 13:00

Prowadzenie

Łukasz Potrzebka
IT-DEV

Gość

Lidia Skrzyniecka
IC Mobile

Obejrzyj nagranie

Informacje

Łukasz Potrzebka
Product & Service Portfolio Lead at IT-DEV

Od ponad 13 lat pracuje przy dostarczaniu rozwiązań dla klientów wykorzystując do tego celu technologie firmy Microsoft. Karierę rozpoczął od stanowiska programisty, po zdobyciu doświadczenia koordynował działania zespołów programistycznych. Obecnie od 3 lat buduje Cyfrowe Miejsca Pracy oparte o chmurę Microsoft, doradzając w zakresie wdrożeń bezpośrednio angażując się w działania adopcyjne. Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, interesuje się zagadnieniami z obszaru użyteczności i działaniami angażującymi pracowników.

 

Lidia Skrzyniecka
Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej w IC Mobile

Od 12 lat związana z komunikacją. Wcześniej jako dziennikarz, następnie wydawca internetowych serwisów informacyjnych, w końcu wykładowca akademicki oraz specjalista ds. PR i custom publishing. Od 7 lat specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej. Obecnie doradza firmom, jak ją budować w wymiarze Human-to-Human.

 

Harmonogram:

  1. Wprowadzenie
  2. Znaczenie komunikacji wewnętrznej
  3. Wyliczenie potencjalnego zwrotu z inwestycji
  4. ROI w komunikacji
  5. Strategia komunikacji
  6. M365 i inne rozwiązania
  7. Podsumowanie
  8. Q&A

 

Komunikacja to realne wyzwanie i mierzalne korzyści! Jakiego zwrotu z inwestycji w komunikację można się spodziewać? Nasi eksperci pokuszą się o wyliczenia.
Skuteczna komunikacja zawsze była kluczem do efektywnej pracy zespołowej, ale w obliczu innych problemów, łatwo o niej zapomnieć. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na zmiany kultury organizacyjnej w obszarze komunikacji oraz podpowiedzieć, jakie narzędzia mogą pomóc w osiąganiu quick winów.

Czego się spodziewać, gdy zdecydujemy się zainwestować w komunikację?
Na jaki zwrot inwestycji możemy liczyć?
Po co nam strategia komunikacji?
Czy M365 i inne rozwiązania mogą ułatwić to zadanie?
W jaki sposób?

 

Obejrzyj nagranie