Warto się komunikować!

Data wydarzenia: 2020-10-28 13:00

Prowadzenie

Łukasz Potrzebka

Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Wprowadzenie
Znaczenie komunikacji wewnętrznej
Wyliczenie potencjalnego zwrotu z inwestycji
ROI w komunikacji
Strategia komunikacji
M365 i inne rozwiązania
Podsumowanie
Q&A


Informacje

Komunikacja to realne wyzwanie i mierzalne korzyści! Jakiego zwrotu z inwestycji w komunikację można się spodziewać? Nasi eksperci pokuszą się o wyliczenia.
Skuteczna komunikacja zawsze była kluczem do efektywnej pracy zespołowej, ale w obliczu innych problemów, łatwo o niej zapomnieć. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na zmiany kultury organizacyjnej w obszarze komunikacji oraz podpowiedzieć, jakie narzędzia mogą pomóc w osiąganiu quick winów.
Czego się spodziewać, gdy zdecydujemy się zainwestować w komunikację?
Na jaki zwrot inwestycji możemy liczyć?
Po co nam strategia komunikacji?
Czy M365 i inne rozwiązania mogą ułatwić to zadanie?
W jaki sposób?

Łukasz Potrzebka

Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev

Od ponad 14 lat pracuje przy dostarczaniu rozwiązań dla klientów wykorzystując do tego celu technologie firmy Microsoft. Karierę rozpoczął od stanowiska programisty, po zdobyciu doświadczenia koordynował działania zespołów programistycznych. Obecnie od 3 lat buduje Cyfrowe Miejsca Pracy oparte o chmurę Microsoft, doradzając w zakresie wdrożeń bezpośrednio angażując się w działania adopcyjne. Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, interesuje się zagadnieniami z obszaru użyteczności i działaniami angażującymi pracowników.

Lidia Skrzyniecka

Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej w IC Mobile

Od 12 lat związana z komunikacją. Wcześniej jako dziennikarz, następnie wydawca internetowych serwisów informacyjnych, w końcu wykładowca akademicki oraz specjalista ds. PR i custom publishing. Od 7 lat specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej. Obecnie doradza firmom, jak budować komunikację wewnętrzną w wymiarze Human-to-Human.

Obejrzyj nagranie