Rola komunikacji wewnętrznej
w hybrydowym modelu pracy

Termin: 3 marca 2021 r. o godzinie 13:00

Prowadzenie

Łukasz Patyk
IT-DEV

Goście

Lidia Skrzyniecka
IC Mobile

Piotr Pawlik
Microsoft

Obejrzyj nagranie

Informacje

Łukasz Patyk
IT-DEV

Konsultant Office 365 z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z technologiami Microsoft, w obszarach Cyfrowego Miejsca Pracy oraz Automatyzacji Procesów Biznesowych. Entuzjasta metodyk Agile oraz Zarządzania Zmianą. W wolnych chwilach - pasjonat motoryzacji oraz gry na pianinie.

 

Lidia Skrzyniecka
Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej w IC Mobile

Od 12 lat związana z komunikacją. Wcześniej jako dziennikarz, następnie wydawca internetowych serwisów informacyjnych, w końcu wykładowca akademicki oraz specjalista ds. PR i custom publishing. Od 7 lat specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej. Obecnie doradza firmom, jak budować komunikację wewnętrzną w wymiarze Human-to-Human.

 

Piotr Pawlik
Technical Program Manager w Microsoft

Jako Technical Program Manager blisko współpracuje z inżynierami, by wspólnie pomagać klientom w zwiększaniu elastyczności i przyspieszaniu wdrażania wysokiej jakości połączeń, spotkań, urządzeń i zabezpieczeń w oparciu o usługi Teams w środowisku produkcyjnym.

 

Harmonogram:

  1. Wprowadzenie
  2. Wyzwania i problemy klientów w hybrydowym modelu pracy
  3. Wizja idealnego modelu cyfrowego miejsca pracy
  4. Jak skutecznie wdrożyć narzędzia komunikacji wewnętrznej w firmie?
  5. Wnioski i uwagi
  6. Q&A – 10-15 minut

 

Podczas webinaru zapytamy naszych gości o problemy z jakimi klienci zwracają się do nich od początku pandemii. Nie zabraknie osób specjalizujących się w komunikacji wewnętrznej i wspierającej duże organizacje. Poznamy dostawcę platformy, który wyjaśni, jak można zaradzić problemom przy pomocy dostępnych narzędzi. Przekonamy się także jak wygląda wdrożenie portalu komunikacyjnego i z jakimi wyzwaniami się to wiąże. Najbliższy event rozpocznie także cykl mini webinarów o komunikacji, podczas których będziemy omawiać poszczególne elementy portalu komunikacyjnego.

 

Obejrzyj nagranie