O365 - Lepiej się zabezpiecz, zanim będzie za późno

Data wydarzenia: 2020-10-14 13:00

Prowadzenie

Krzysztof Widła

Office 365 Consultant at IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Wstęp i przywitanie
Co zapewnia nam Microsoft?
Kiedy który backup wybrać?
Demo przykładowych rozwiązań
Czy administrator powinien widzieć wszystko?
Jak backup pomaga przestrzegać przepisów?
Backup na każdą kieszeń.


Informacje

Nasi stali widzowie wiedzą już, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Mogą również pamiętać, że poprzednim razem zdecydowanie nie wyczerpaliśmy tematu. Digital Dexterity Labs powraca do zagadnienia bezpieczeństwa! Zabezpiecz się, zanim będzie za późno – co zmienia backup?
Tym razem rozprawimy się z popularnymi mitami o kopii zapasowej – Czy w ramach licencji Office 365 mamy zapewniony backup? Czy potrzebujemy czegoś więcej? Jeśli tak, to gdzie szukać wsparcia?
Nasi eksperci przeanalizują popularne opcje kopii zapasowych. Co oferują, w jakich scenariuszach najlepiej się sprawdzają i czy są warte swojej ceny? Pomożemy ci znaleźć backup odpowiedni dla ciebie!

Krzysztof Widła

Office 365 Consultant at IT-Dev

Absolwent Politechniki Wrocławskiej wydziału Informatyki i Zarządzania z doświadczeniem w praktycznym zastosowaniu metodyk rozwiązywania problemów, prowadzeniu i koordynowaniu zwinnej pracy projektowej oraz optymalizacji procesów przy użyciu notacji BPMN. Posiada doświadczenie w modelowaniu i realizacji customowych aplikacji w środowisku Sharepoint przy użyciu Nintex. Obecnie skupia się na rozwoju w ramach technologii Microsoft. Prywatnie docenia dobre piwo, wciągający serial i gry komputerowe. Z mniej klasycznych zainteresowań - przede wszystkim papierowe RPG.

Mateusz Nendza

IT Systems Engineer at EUVIC

Obowiązki firmowe na stanowisku IT Systems Engineer Mateusz wykonuje od ponad pięciu lat. Przedmiotem jego pracy jest backup danych, wirtualizacja, konfiguracja oraz wdrażanie systemów, a także polityki w Windows Server. Prywatnie kibic Manchesteru United, wielbiciel sportu i dobrego piwa.

Obejrzyj nagranie