Nowoczesne Kadry: Wnioski urlopowe w erze cyfrowej.

Data wydarzenia: 12.03.2024 10:00

Prowadzenie

Małgorzata Kiryłowicz

Customer Success

Agenda wydarzenia:

Nowoczesne…, czyli jakie?
Usprawnianie procesów kadrowych dzięki cyfryzacji
Calamari jako przykład nowoczesnej aplikacji HR
Integracja z cyfrowym środowiskiem pracy
Wiedza firmowa na wyciągnięcie ręki, poprzez wykorzystanie chatbotów
Zastosowanie Power BI w zespołach kadrowych


Informacje

Praca wirtualna stała się obecnie codziennością w wielu firmach. Mimo swoich zalet, działanie w tym modelu stawia przed organizacją dużo wyzwań – szczególnie w kontekście zarządzania ludźmi. Działy HR mierzą się z zupełnie nowym zestawem wyzwań związanych z zapewnieniem pozytywnych doświadczeń pracownikom w modelu zdalnym czy hybrydowym.

Odpowiedzią na te wyzwania jest wykorzystanie technologii – implementacja nowoczesnych narzędzi IT znacząco usprawni pracę w działach HR. Pomocnym może być ograniczenie narzędzi wykorzystywanych na co dzień w firmie i działanie w jednym ekosystemie. W tym kontekście Microsoft 365 posiada praktycznie wszystko co niezbędne, żeby firma mogła się rozwijać.

Na najbliższym webinarium opowiemy jak polepszyć przepływ informacji w firmie, w kontekście HR i wykorzystaniu integracji Microsoft. Na praktycznym przykładzie nowoczesnej usługi do zarządzania nieobecnościami pokażemy jak wyglądać może modelowe podejście do cyfryzacji działu Kadr. Dowiesz się między innymi, jak:
➡️ W łatwy sposób zarządzać urlopami w organizacji
➡️ Rejestrować czas pracy swój i swoich pracowników
➡️ Konfigurować powiadomienia i na bieżąco dowiadywać się o planowanych urlopach/urodzinach w organizacji
➡️ Sprawdzać podsumowania czasu pracy i dostępność pozostałego urlopu

Ale to nie wszystko… Porozmawiamy też o tym jak stworzyć miejsce do efektywnej komunikacji i współpracy, dzięki integracjom z technologiami cyfrowych miejsc pracy..

Jeśli chcesz ulepszyć i uprościć procesy HR w Twojej firmie, a przy okazji zobaczyć jak wyglądać może zintegrowane cyfrowe środowisko pracy, nie może Cię zabraknąć na naszym webinarium z Calamari.io 🔥

Małgorzata Kiryłowicz

Customer Success

Od prawie dwóch lat jest częścią zespołu Customer Success w firmie Calamari. Jej 10-letnie doświadczenie w pracy z klientem przekłada się na szybkość w identyfikacji potrzeb i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów. Gosia skupia się na dostarczeniu klientom rozwiązań, które efektywnie wspierają ich cele biznesowe. Od zawsze czuje wewnętrzną potrzebę upraszczania procesów. Jej celem jest nie tylko rozwiązanie bieżących problemów, ale także stałe dostarczanie wartości, wspomagając klientów w osiąganiu sukcesów przy wykorzystaniu produktu jakim jest Calamari.

Łukasz Potrzebka

Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev

Od ponad 16 lat pracuje przy dostarczaniu rozwiązań dla klientów wykorzystując do tego celu technologie Microsoft. Karierę rozpoczął jako programista, a następnie koordynował działania zespołów programistycznych. Od 5 lat buduje Cyfrowe Miejsca Pracy oparte na chmurze Microsoft, doradzając w zakresie wdrożeń i bezpośrednio angażując się w działania adopcyjne. Interesuje się zagadnieniami z obszaru użyteczności i działaniami angażującymi pracowników.

Obejrzyj nagranie