Jak przeprowadzić Transformację Cyfrową swojej firmy żeby nie bolało …

Data wydarzenia: 09.09.2020 13:00

Prowadzenie

Przemysław Łuniewski

Associate Consultant IT-DEV

Agenda wydarzenia:

  1. Powitanie + sprawy organizacyjne
  2. Czy Transformacja Cyfrowa jest ważna?
  3. Kiedy firma potrzebuje Transformacji Cyfrowej – objawy choroby
  4. Czym się leczyć?
  5. Przykład kuracji
  6. Q&A


Informacje

Tranformacja Cyfrowa, to temat który można i należy omawiać regularnie. Bo od stopnia pokrycia w jakim firma dokonała takiej transformacji zależy efektywność pracowników i procesów firmy. A może to tylko niczym niepoparte opinie? Podczas webinara odpowiemy na to pytanie oraz zastanowimy się co robić, aby uprościć proces Transformacji tym firmom, które zdecydowały się jej podjąć pracując w środowisku Office 365. Skupimy się na low-code platform. Popatrzymy także na studium przypadku.

Przemysław Łuniewski

Associate Consultant IT-DEV

Od ponad 15 lat pomagam organizacjom oswajać zdobycze najnowszych technologii IT i czerpać z nich mierzalną wartość biznesową. Posiadam wieloletnie doświadczenie w optymalizacji procesów przy użyciu podejścia Lean. Pracuję z technologiami Microsoft 365 i Azure. Prywatnie programuję, uprawiam sporty ekstremalne oraz bieganie.

Michał Guzowski

Akademia Aplikacji

Technologie Microsoft nie mają przede mną tajemnic. A to dlatego, że korzystam z nich nie tylko w pracy, ale i prywatnie. Jestem praktykiem z krwi i kości. Nie opowiadam o rzeczach, z których nie korzystałem. Od ponad 6 lat zajmuję się profesjonalnie technologiami MS. W tym czasie zdobyłem sporo certyfikatów, w tym kluczowy dla mnie Microsoft Certified Solution Expert: Productivity. Należę do społeczności PowerAddicts, która zgłębia tajniki Power Apps, Power Automate, CDS i innych komponentów Power Platform. Dzieli się zdobytą wiedzą i propaguje ją.

Łukasz Falaciński

Akademia Aplikacji

Jestem trenerem i konsultantem zajmującym się zawodowo technologiami Microsoft. Od 2006 roku posiadam tytuł Microsoft Certified Trainer. Zdobyłem także wiele certyfikatów i tytułów. Od 2009 roku współtworzę firmę Infowave, która powstała, aby wykorzystywać w praktyce doświadczenie i wiedzę. Pomagam klientom planować, wdrażać i utrzymywać rozwiązania szeroko rozumianej pracy grupowej (SharePoint, Office 365, Power Platform, Azure). Prywatnie jestem mężem cudownej żony i ojcem trójki wspaniałych dzieciaków

Obejrzyj nagranie