Jak połączyć świat biznesu z IT?

Data wydarzenia: 2020-08-26 13:00

Prowadzenie

Łukasz Patyk

Office 365 Consultant at IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Intro
Dyskusja - Od problemu do rozwiązania
Q&A


Informacje

W trakcie wielu godzin warsztatów z wdrożenia, konfiguracji i adopcji Microsoft Teams, przy litrach wypitej kawy, herbaty i wody, w towarzystwie osób z różnych zespołów, poznaliśmy wrażliwe punkty wielu organizacji, które zaczęły korzystać z MS Teams bez odpowiedniego planu.
Najczęściej słyszeliśmy pytania:
– Jak oddelegować tworzenie zespołów do użytkowników przy jednoczesnym zachowaniu porządku i bezpieczeństwa?
– Jak usystematyzować cykl życia zespołów, by zapobiec ich nadmiernemu przyrostowi?
– Jak umożliwiać dostęp z zewnątrz tylko do wskazanych zespołów?
Podczas najbliższego webinaru odpowiemy nie tylko na powyższe pytania, ale także na takie, które dla nas przygotujecie. Zademonstrujemy najczęściej spotykane scenariusze konfiguracji i wykorzystania Teams w codziennej pracy, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów zarządzania, uporządkowania i bezpieczeństwa.
Pokażemy, że „zarządzanie Teams”, to nie tylko regularne zadanie dla pracowników działu IT, ale przy okazji – a może przede wszystkim – możliwość wsparcia biznesu. Zaprezentujemy techniki i narzędzia ułatwiające wykonywanie codziennych zadań biznesu, sprawiających że część z nich może odbywać się automatycznie, w zgodzie z obowiązującymi w organizacji procesami i politykami bezpieczeństwa informacji.

Łukasz Patyk

Office 365 Consultant at IT-Dev

Konsultant Office 365 z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z technologiami Microsoft, w obszarach Cyfrowego Miejsca Pracy oraz Automatyzacji Procesów Biznesowych. Entuzjasta metodyk Agile oraz Zarządzania Zmianą. W wolnych chwilach - pasjonat motoryzacji oraz gry na pianinie.

Dominik Wasilewski

Microsoft 365 Senior Consultant at IT-DEV

Od początku kariery zawodowej związany z technologiami Microsoft. Za największe dokonanie uznaje, że pomimo 12 lat prazy z SharePoint jeszcze nie osiwiał. W pracy zajmuje się projektami związanymi zarówno z adopcją platformy M365, jak i automatyzacją procesów biznesowych przy zastosowaniu PowerApps + Flow lub Nintex. Prywatnie entuzjasta kraftu, black metalu i muzyki na żywo.

Obejrzyj nagranie