Jak połączyć świat biznesu z IT
zarządzanie Teams w praktyce

Termin: 26 sierpnia 2020 r. o godzinie 13:00

Prowadzenie

Łukasz Patyk
IT-DEV

 

Dominik Wasilewski
IT-DEV

Obejrzyj nagranie teraz

Informacje

Łukasz Patyk
IT-DEV

Konsultant Office 365 z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z technologiami Microsoft, w obszarach Cyfrowego Miejsca Pracy oraz Automatyzacji Procesów Biznesowych. Entuzjasta metodyk Agile oraz Zarządzania Zmianą. W wolnych chwilach - pasjonat motoryzacji oraz gry na pianinie.

 

Dominik Wasilewski
Microsoft 365 Senior Consultant IT-DEV

Od początku swojej kariery zawodowej jestem związany z technologiami Microsoft. Za największe dokonanie uznaję to, że pomimo 12 lat pracy z SharePoint jeszcze nie osiwiałem. W pracy zajmuję się projektami związanymi zarówno z adopcją platformy M365, jak i automatyzacją procesów biznesowych przy zastosowaniu PowerApps + Flow lub Nintex. Prywatnie jestem entuzjastą kraftu, black metalu i muzyki na żywo.

 

Harmonogram:

  1. Intro
  2. Dyskusja - Od problemu do rozwiązania
  3. Q&A

 

W trakcie wielu godzin warsztatów z wdrożenia, konfiguracji i adopcji Microsoft Teams, przy litrach wypitej kawy, herbaty i wody, w towarzystwie osób z różnych zespołów, poznaliśmy wrażliwe punkty wielu organizacji, które zaczęły korzystać z MS Teams bez odpowiedniego planu.

Najczęściej słyszeliśmy pytania:

  • Jak oddelegować tworzenie zespołów do użytkowników przy jednoczesnym zachowaniu porządku i bezpieczeństwa?
  • Jak usystematyzować cykl życia zespołów, by zapobiec ich nadmiernemu przyrostowi?
  • Jak umożliwiać dostęp z zewnątrz tylko do wskazanych zespołów?

Podczas najbliższego webinaru odpowiemy nie tylko na powyższe pytania, ale także na takie, które dla nas przygotujecie. Zademonstrujemy najczęściej spotykane scenariusze konfiguracji i wykorzystania Teams w codziennej pracy, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów zarządzania, uporządkowania i bezpieczeństwa.

Pokażemy, że "zarządzanie Teams", to nie tylko regularne zadanie dla pracowników działu IT, ale przy okazji - a może przede wszystkim - możliwość wsparcia biznesu. Zaprezentujemy techniki i narzędzia ułatwiające wykonywanie codziennych zadań biznesu, sprawiających że część z nich może odbywać się automatycznie, w zgodzie z obowiązującymi w organizacji procesami i politykami bezpieczeństwa informacji.

 

Obejrzyj nagranie