Jak efektywnie uruchomić pracę zdalną w 3 krokach

Data wydarzenia: 2020-04-29 13:00

Prowadzenie

Łukasz Potrzebka

Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Wejście do chmury (Marcin Wojtaszek)
Odwzorowanie organizacji w chmurze, adopcja (Łukasz Potrzebka)
Wsparcie obszaru operacyjnego, podtrzymanie adopcji (Piotr Sornat)
Sesja Q&A


Informacje

Czy użytkownicy w Twojej organizacji wiedzą, jak, kiedy i z których aplikacji i funkcjonalności Office 365 korzystać? Czy Cyfrowe Miejsce Pracy w Twojej organizacji jest dostosowane do jej potrzeb? Czy wiesz jak zwiększyć produktywność, bezpieczeństwo i zapewnić efektywne wykorzystanie chmury Microsoft przez każdego z pracowników?
Na te i inne pytania odpowiadają specjaliści: Łukasz Potrzebka z IT-Dev, Marcin Wojtaszek z Euvic i Piotr Sornat z AvePoint.

Łukasz Potrzebka

Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev

Od ponad 14 lat pracuje przy dostarczaniu rozwiązań dla klientów wykorzystując do tego celu technologie firmy Microsoft. Karierę rozpoczął od stanowiska programisty, po zdobyciu doświadczenia koordynował działania zespołów programistycznych. Obecnie od 3 lat buduje Cyfrowe Miejsca Pracy oparte o chmurę Microsoft, doradzając w zakresie wdrożeń bezpośrednio angażując się w działania adopcyjne. Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, interesuje się zagadnieniami z obszaru użyteczności i działaniami angażującymi pracowników.

Marcin Wojtaszek

CTO at Euvic IT

Absolwent Politechniki Śląskiej, z Grupą Euvic związany od 2006 roku, a z branżą IT od czasów liceum. Przeszedł drogę od programisty, poprzez lidera technicznego zespołów developerskich aż do kierownika projektów. Równolegle, od 2010 roku budował Dział Administracji IT w Euvic pełniąc rolę Głównego Architekta, a po zakupie w 2016 roku IT Works (wcześniejsza nazwa Euvic IT) pełni rolę Dyrektora ds. Infrastruktury w Euvic i Euvic IT zarządzając zespołem 50 specjalistów z zakresu Administracji IT. Od 1 stycznia 2020 Członek Zarządu Euvic IT S.A.. Prywatnie zainteresowany zagadnieniami z zakresu architektury i urbanistyki oraz fan ciekawych książek i muzyki.

Piotr Sornat

VP of Business Developement at AvePoint

Senior Business Manager, który od ponad 15 lat buduje swoje międzynarodowe doświadczenie, między innymi w Londynie gdzie przez ostatnie 13 lat specjalizował się w obszarze automatyzacji oraz bezpieczeństwa platform i usług na bazie technologii Microsoft. Praktyczne umiejętności nabywał pracując z największymi światowymi korporacjami oraz agencjami rządowymi. Z chmurą Microsoft związany od ponad dekady czyli już od pierwszych, historycznych, wersji. Propagator koncepcji ITaaS oraz podejścia zorientowanego wokół użytkowników, upatrujący w tych koncepcjach strategicznych aspektów rozwoju organizacji, jej talentów oraz podniesienia konkurencyjności.

Obejrzyj nagranie