Jak efektywnie komunikować się w firmie?

Data wydarzenia: 30.11.2022 10:00

Prowadzenie

Łukasz Potrzebka

Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Czym charakteryzuje się efektywna komunikacja wewnętrzna
Platforma Microsoft 365 i jej usługi
Przykłady realizacji scenariuszy komunikacyjnych na platformie Microsoft 365
Jak poukładać komunikację wewnętrzną na platformie Microsoft 365


Informacje

Praca w ogólnodostępnej przestrzeni wirtualnej stała się standardem dla wielu firm, nie tylko tych działających w systemie hybrydowym czy zdalnym. Dlaczego? Bo usprawnia to ich działanie, nie tylko na poziomie systemowym, ale przede przede wszystkim ogólnoludzkim.
Działanie na wspólnym środowisku to ułatwienie pracy, skrócenie czasu potrzebnego na poszukiwanie potrzebnych nam plików czy dokumentów, gwarancja transparentności procesów, i co najważniejsze – łatwa i szybka komunikacja wewnętrzna na wszystkich szczeblach.

W tym kontekście platforma Microsoft 365 ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom, a co najważniejsze – daje możliwość dostosowania jej usług w zależności od potrzeb firmy, a nawet konkretnych działów.

➡️ Potrzebujesz poprawić czy jeszcze lepiej zaplanować komunikację w swojej firmie?
➡️ Chcesz dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać potencjał usług Microsoft 365?
➡️ Dbasz w firmie o employer branding i PR wewnętrzny?
➡️ Jesteś właścicielem, prezesem czy CEO i potrzebujesz wspólnej przestrzeni do komunikacji z pracownikami i budowania ich zaangażowania?
➡️ Potrzebujesz wspólnej przestrzeni do szybkiej i transparentnej komunikacji z innymi działami?

Skorzystaj z praktycznych wskazówek dotyczących użytkowania platformy Microsoft 365 i udoskonal swoje cyfrowe miejsce pracy zgodnie z firmowymi potrzebami. 🔥

Łukasz Potrzebka

Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev

Od ponad 14 lat pracuje przy dostarczaniu rozwiązań dla klientów wykorzystując do tego celu technologie firmy Microsoft. Karierę rozpoczął od stanowiska programisty, po zdobyciu doświadczenia koordynował działania zespołów programistycznych. Obecnie od 3 lat buduje Cyfrowe Miejsca Pracy oparte o chmurę Microsoft, doradzając w zakresie wdrożeń bezpośrednio angażując się w działania adopcyjne. Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, interesuje się zagadnieniami z obszaru użyteczności i działaniami angażującymi pracowników.

Obejrzyj nagranie