Budowanie pozytywnych doświadczeń pracowników

Data wydarzenia: 08.11.2023 10:00

Prowadzenie

Agnieszka Kropacz

Starsza Konsultantka ds. Klientów Korporacyjnych, trenerka, coach

Agenda wydarzenia:

Employee Experience, czyli jak liderzy mogą świadomie wpływać na budowanie pozytywnego doświadczenia pracowników?
Metody budowania zaangażowania w cyfrowym miejscu pracy: dlaczego postawa lidera jest tak ważna?
Siła komunikacji: co robić, mówić i jak pytać, aby budować zadowolenie i motywację w rozproszonym zespole?
Hybrydowe środowisko pracy - jakie wymagania stawia przed nami?
Narzędzia z pakietu M365, które pomagają tworzyć pozytywne doświadczenia


Informacje

Dlaczego zarządzanie zespołem i bycie liderem bywa czasami tak wymagające? To pytanie, które rzadko kiedy pada otwarcie, jednak w głowach wielu menedżerów pojawia się każdego dnia. Funkcjonowanie pomiędzy oczekiwaniami zarządów a postawami i emocjami pracowników jest wyzwaniem. Szczególnie jeśli tworzą oni rozproszony zespół, działający z różnych miejsc. Zasadnicze pytanie brzmi więc: jak zbudować zaangażowany team, który będzie realizował założone cele, dzięki czemu wspólnie odniesie sukces?

Dołącz do webinaru i dowiedz się, jak rozpoznawać potrzeby pracowników na różnych etapach kariery, na czym polega rola lidera-connectora oraz jak usprawnić procesy i z jakich narzędzi korzystać, aby zapewnić swoim pracownikom przyjazne i kreatywne środowisko pracy.

Agnieszka Kropacz

Starsza Konsultantka ds. Klientów Korporacyjnych, trenerka, coach

Posiada ponad 20 lat praktyki zawodowej w tym ponad 15 lat jako trenerka i 9 lat w roli liderki innowacyjnych projektów rozwojowych dla biznesu. Jest ekspertką w obszarze wdrażania programów rozwojowych: współpracuje z kadrą zarządzającą na różnych poziomach organizacji, a także wspiera zespoły w zwiększaniu efektywności z uwzględnieniem emocji, motywacji i potencjału ludzi.

Łukasz Potrzebka

Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev

Od ponad 16 lat pracuje przy dostarczaniu rozwiązań dla klientów wykorzystując do tego celu technologie Microsoft. Karierę rozpoczął jako programista, a następnie koordynował działania zespołów programistycznych. Od 5 lat buduje Cyfrowe Miejsca Pracy oparte na chmurze Microsoft, doradzając w zakresie wdrożeń i bezpośrednio angażując się w działania adopcyjne. Interesuje się zagadnieniami z obszaru użyteczności i działaniami angażującymi pracowników.

Obejrzyj nagranie