Data wydarzenia: 10.05.2023 10:00
Prowadzenie
Łukasz Potrzebka
Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev
Agenda wydarzenia:
Sztuczna inteligencja: prawdy i mity
Silne strony sztucznej inteligencji: analiza i synteza
Zastosowanie AI w Digital Workplace
Wykorzystanie AI w osobistej produktywności
Komunikacja
Za sprawą udostępnienia szerokiemu gronu użytkowników możliwości testowania chata GPT, temat sztucznej inteligencji i wykorzystania jej w codziennej pracy od jakiegoś czasu budzi wiele emocji. U części osób wywołał on zachwyt i szerzenie wizji optymalizacji codziennych działań, u innych strach i poczucie zagrożenia utratą pracy i kontroli nad wszelkimi procesami. Czarny scenariusz przyszłości podkręcił Elon Musk, nawołując do wyhamowania prac nad rozwojem sztucznej inteligencji.
Czy jednak ten lęk jest uzasadniony? Czy rzeczywiście musimy się bać o przyszłość naszej pracy, w której zastąpią nas “roboty”?
Chat GPT to nie pierwszy w historii przypadek, gdy maszyna czy technologia zastąpiła człowieka, a mimo to nadal jest on potrzebny.
Niewątpliwie sztuczna inteligencja może ułatwić pracę na każdym poziomie:
– poprawić efektywność osobistą,
– skrócić czas poświęcony na wykonywanie wielu zadań,
– usprawnić pracę zespołową,
– zwiększyć produktywność ogólnofirmową.
Podczas webinarium otrzymasz odpowiedzi na wiele pytań dotyczących sztucznej inteligencji, m.in.:
➡️ Jakie zadania może i powinna przejąć od nas sztuczna inteligencja?
➡️ Jak dzięki AI możesz usprawnić procesy firmowe?
➡️ Z jakich technologii możesz skorzystać, by ułatwić sobie i pracownikom pracę?
➡️ W jaki sposób narzędzia Microsoft 365 pomogą ci zarządzać Cyfrowym Miejscem Pracy, rozwijać innowacyjność i wzmocnić zaangażowanie pracowników?
➡️ Czy korzystając z AI, Twoje dane firmowe są bezpieczne?
Sprawdź, jak wykorzystać możliwości sztucznej inteligencji, które oferuje platforma Microsoft 365, zapisz się już dziś! 🔥
Łukasz Potrzebka
Product & Service Portfolio Lead at IT-Dev
Od ponad 14 lat pracuje przy dostarczaniu rozwiązań dla klientów wykorzystując do tego celu technologie firmy Microsoft. Karierę rozpoczął od stanowiska programisty, po zdobyciu doświadczenia koordynował działania zespołów programistycznych. Obecnie od 3 lat buduje Cyfrowe Miejsca Pracy oparte o chmurę Microsoft, doradzając w zakresie wdrożeń bezpośrednio angażując się w działania adopcyjne. Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, interesuje się zagadnieniami z obszaru użyteczności i działaniami angażującymi pracowników.