AI w organizacji - którą wybrać i jak z niej korzystać?

Data wydarzenia: 26.06.2024 10:00

Prowadzenie

Dominik Wasilewski

Microsoft 365 Senior Consultant w IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Jakie produkty i usługi AI ma w swoim portfolio Microsoft
ABC AI w organizacji - jakie pojęcia warto znać?
Czym różnią się od siebie produkty AI – od technologii po licencjonowanie
Kiedy warto budować własne rozwiązania AI, a kiedy lepiej skorzystać z gotowych narzędzi
Sesja Q&A


Informacje

Dziś firmy nie pytają już “czy”, ale “którą” sztuczną inteligencję wybrać jako stały element strategii rozwoju organizacji. Wybór odpowiednich narzędzi AI może oczywiście stanowić wyzwanie, zwłaszcza w obliczu coraz bardziej pęczniejącej oferty rynkowej. IT-Dev ma przyjemność zaprosić na wyjątkowy webinar, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości – te dotyczące wyboru, a także obsługi AI.

Jeśli jesteś właścicielem lub osobą decyzyjną w swojej organizacji, opracowujesz strategię rozwoju firmy w obszarach technologicznych, jesteś administratorem, architektem lub konsultantem odpowiedzialnym za technologie Microsoftu – to spotkanie jest dla Ciebie.

Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się:

Jakie produkty z obszaru AI są dziś dostępne na rynku
Które produkty i usługi AI najlepiej sprawdzą się w rozwiązaniu konkretnych problemów organizacji
Jak świadomie podejmować decyzje dotyczące implementacji AI w swojej organizacji, aby nie tylko nadążyć za konkurencją, ale również ją wyprzedzić dzięki najnowszej technologii

Ekosystem technologii AI rozwija się bez przerwy, a bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami jest kluczowe dla utrzymania konkurencyjności.

Zarejestruj się już dziś. Do zobaczenia!

Dominik Wasilewski

Microsoft 365 Senior Consultant w IT-Dev

Od początku kariery zawodowej związany z technologiami Microsoft. Za największe dokonanie uznaje, że pomimo 12 lat pracy z SharePoint jeszcze nie osiwiał. W pracy zajmuje się projektami związanymi zarówno z adopcją platformy M365, jak i automatyzacją procesów biznesowych przy zastosowaniu PowerApps + Flow lub Nintex. Prywatnie entuzjasta kraftu, black metalu i muzyki na żywo.

Krzysztof Marszałek

Key Account Manager w IT-Dev

Od kilkunastu lat związany doradztwem i sprzedażą B2B segmentu Mid - i Enterprise w branżach IT oraz Facilities. W IT-Dev odpowiada za proces inspirowania klientów możliwościami chmury M365 w przełożeniu na twardy język wskaźników biznesowych i zwrotu z inwestycji w programy adopcyjne, automatyzacyjne oraz wdrożeniach custom’owych.

Obejrzyj nagranie