A gdzie jest Twój Major RODO?
Jak zabezpieczyć chmurę przed wyciekiem danych

Termin: 9 grudnia 2020 r. o godzinie 13:00

Prowadzenie

Łukasz Patyk
IT-DEV

 

Dominik Wasilewski
IT-DEV

Obejrzyj nagranie

Informacje

Łukasz Patyk
IT-DEV

Konsultant Office 365 z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z technologiami Microsoft, w obszarach Cyfrowego Miejsca Pracy oraz Automatyzacji Procesów Biznesowych. Entuzjasta metodyk Agile oraz Zarządzania Zmianą. W wolnych chwilach - pasjonat motoryzacji oraz gry na pianinie.

 

Dominik Wasilewski
Microsoft 365 Senior Consultant IT-DEV

Od początku kariery zawodowej związany z technologiami Microsoft. Za największe dokonanie uznaje, że pomimo 12 lat prazy z SharePoint jeszcze nie osiwiał. W pracy zajmuje się projektami związanymi zarówno z adopcją platformy M365, jak i automatyzacją procesów biznesowych przy zastosowaniu PowerApps + Flow lub Nintex. Prywatnie entuzjasta kraftu, black metalu i muzyki na żywo.

 

Harmonogram:

  1. Intro
  2. Dyskusja - Od problemu do rozwiązania
  3. Q&A

 

Podczas webinaru opowiemy jak mechanizmy Microsoft i Partnerów mogą uchronić biznes przed wyciekami danych - zobacz to na żywo! Dowiedz się jak zabezpieczać dokumenty, spotkania online oraz komunikację. Poznaj metody szyfrowania dokumentów, blokowania wysyłki informacji poufnych oraz kontroli poprawności komunikacji między pracownikami.

 

Obejrzyj nagranie