A gdzie jest Twój Major RODO?

Data wydarzenia: 2020-12-09 13:00

Prowadzenie

Łukasz Patyk

Office 365 Consultant at IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Intro
Dyskusja - Od problemu do rozwiązania
Q&A


Informacje

Podczas webinaru opowiemy jak mechanizmy Microsoft i Partnerów mogą uchronić biznes przed wyciekami danych – zobacz to na żywo! Dowiedz się jak zabezpieczać dokumenty, spotkania online oraz komunikację. Poznaj metody szyfrowania dokumentów, blokowania wysyłki informacji poufnych oraz kontroli poprawności komunikacji między pracownikami.

Łukasz Patyk

Office 365 Consultant at IT-Dev

]Konsultant Office 365 z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z technologiami Microsoft, w obszarach Cyfrowego Miejsca Pracy oraz Automatyzacji Procesów Biznesowych. Entuzjasta metodyk Agile oraz Zarządzania Zmianą. W wolnych chwilach - pasjonat motoryzacji oraz gry na pianinie.

Dominik Wasilewski

Microsoft 365 Senior Consultant at IT-DEV

Od początku kariery zawodowej związany z technologiami Microsoft. Za największe dokonanie uznaje, że pomimo 12 lat prazy z SharePoint jeszcze nie osiwiał. W pracy zajmuje się projektami związanymi zarówno z adopcją platformy M365, jak i automatyzacją procesów biznesowych przy zastosowaniu PowerApps + Flow lub Nintex. Prywatnie entuzjasta kraftu, black metalu i muzyki na żywo.

Obejrzyj nagranie