[:pl]Zaproszenie na spacer po platformie 3D[:]
Opis niespodzianki
[:pl]

Brałaś/-eś kiedyś udział w wydarzeniu online, które pochłonęło Cię bez reszty? Zdobywałaś/-eś wiedzę, a zarazem świetnie się bawiłaś/-eś? To szczególnie ważne cechy spotkań online, w czasach, kiedy coraz większą grupę z nas dosięga zjawisko „zoom fatique”, czyli zmęczenia wideo rozmowami. Wyzwaniem stało się utrzymanie uwagi i zaangażowania podczas takich meetingów, ale my mamy na to sprawdzony sposób!

Jako dystrybutor niezwykłej platformy 3D, zapraszamy Cię na spacer po jej wirtualnym świecie. Usłyszymy się, zobaczymy, przybijemy sobie piątkę!

W programie spaceru zaplanowaliśmy:

 • ubieranie i czesanie swojego avatara ☺
 • zwiedzanie centrum targowo-konferencyjnego 3D z przewodnikiem
 • mecz piłki nożnej i grupowe selfi na murawie
 • wyścig na latarnię morską – nagroda główna: możliwość poprowadzenia motorówki
 • rozmowy w kuluarach na plaży-nauka tańca w Klubie Dyskotekowym (m.in. jazz, hip-hop, break dance i gorące latino!).

Zapraszamy!

O nas:

IC Mobile – jesteśmy agencją komunikacji wewnętrznej. Pracujemy w modelu 360⁰. Dostarczamy zintegrowane działania –od pomysłu do realizacji i ewaluacji celów. Zapewniamy badania, strategię, narzędzia, kampanie, kontent redakcyjny i graficzny, konsultacje i wsparcie na każdym etapie współpracy.Dwa razy do roku organizujemy konferencję Internal Communication Meeting –poświęconą komunikacji w organizacjach. Jesteśmy twórcami autorskich metod wspierających komunikację w firmie, jak np. „Metoda 4P” pomagająca w komunikacji zmian, oraz narzędzi, jak aplikacja Christmas Challenge –angażująca zabawa świąteczna dla pracowników, gotowy produkt z możliwością firmowej personalizacji, dostępny w przystępnej formie aplikacji na telefon. Organizujemy również nietuzinkowe eventy firmowe z wykorzystaniem platform 3D –będąc jednocześnie dystrybutorem platform i agencją komunikacji –oferujemy kompleksową obsługę wydarzeń wraz z kampanią teaserową i komunikacją eventową. Zapraszamy do współpracy!

[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o wybraniu odpowiednich zgód.

Wybranie odpowiedniego partnera, który przygotował niespodziankę, pozwoli nam na kontakt z Tobą.

  [:pl]

  Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  [:]