[:pl]Zapraszamy na bezpłatny webinar[:]
Opis niespodzianki
[:pl]

Zapraszamy na bezpłatny webinar „W 2022 roku postaw na skuteczną komunikację wewnętrzną w dobie pracy hybrydowej” który poprowadzimy w ramach konferencji „Nowy Rok z Grant Thornton”.

Kiedy? 16.12.2021 godz. 12:50 -13:50

Prelegentka: Maria Leńczuk, Senior Business Designer

O webinarze:

W dobie pracy hybrydowej skuteczny przepływ wiedzy staje się jeszcze bardziej istotny, szczególnie w dużych organizacjach. Czas przeznaczony na poszukiwanie informacji, to też pieniądz i to często całkiem znaczący! Opowiemy o tym jak projektować przyjazne narzędzia do komunikacji z pracownikami wykorzystując badania i techniki business design.

 • Digital Workplace – cyfrowe środowisko pracy.
 • Jak zbadać o potrzeby pracowników na różnych stanowiskach?
 • Jak zaprojektować architekturę informacji w bazie wiedzy?
 • Jak wprowadzić zmiany w cyfrowym środowisku pracy, żeby pracownicy je polubili?

Zarejestruj się już dziś

[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o wybraniu odpowiednich zgód.

Wybranie odpowiedniego partnera, który przygotował niespodziankę, pozwoli nam na kontakt z Tobą.

  [:pl]

  Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  [:]