[:pl]Porada konsultanta w zakresie M365 – rada za radę![:]
Opis niespodzianki
[:pl]

Wszyscy chcemy się rozwijać, a dobry feedback to podstawa dalszej pracy. Nasi konsultanci czekają, żeby podzielić się swoją wiedzą na temat Microsoft 365 z Tobą i twoją firmą. Co trzeba zrobić, żeby odbyć zupełnie darmową konsultację?

To proste! Napisz nam co sądzisz o webinarach Digital Dexterity Labs. Chcemy poznać opinie naszych widzów, żeby dostarczać materiały jeszcze wyższej jakości. Jeśli potrzebujesz odświeżyć sobie pamięć, wszystkie webinary są dostępne w zakładce Webinary i Podcasty lub bezpośrednio na naszym kanale na YouTube.

W zamian, jeden z naszych konsultantów porozmawia o tym, jak wykorzystujecie M365 w swojej firmie i odpowie na wszystkie pytania, jakie tylko przyjdą Ci do głowy! Chcesz zoptymalizować wykorzystanie platformy M365 w swoim środowisku pracy? A może zastanawiasz się nad wdrożeniem nowej aplikacji? Rozmowa ze specjalistą to pierwszy krok do udanego rozwiązania.

Czekamy na Twoją opinię! Podziel się nią za pomocą poniższego formularza.

[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o zaznaczeniu zgody.

    [:pl]

    Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Zapoznaj się z regulaminem promocji KALENDARZ ADWENTOWY

    [:]