Porada konsultanta w zakresie M365 – rada za radę!
Opis niespodzianki

Wszyscy chcemy się rozwijać, a dobry feedback to podstawa dalszej pracy. Nasi konsultanci czekają, żeby podzielić się swoją wiedzą na temat Microsoft 365 z Tobą i twoją firmą. Co trzeba zrobić, żeby odbyć zupełnie darmową konsultację?

To proste! Napisz nam co sądzisz o webinarach Digital Dexterity Labs. Chcemy poznać opinie naszych widzów, żeby dostarczać materiały jeszcze wyższej jakości. Jeśli potrzebujesz odświeżyć sobie pamięć, wszystkie webinary są dostępne w zakładce Webinary i Podcasty lub bezpośrednio na naszym kanale na YouTube.

W zamian, jeden z naszych konsultantów porozmawia o tym, jak wykorzystujecie M365 w swojej firmie i odpowie na wszystkie pytania, jakie tylko przyjdą Ci do głowy! Chcesz zoptymalizować wykorzystanie platformy M365 w swoim środowisku pracy? A może zastanawiasz się nad wdrożeniem nowej aplikacji? Rozmowa ze specjalistą to pierwszy krok do udanego rozwiązania.

Czekamy na Twoją opinię! Podziel się nią za pomocą poniższego formularza.

Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o zaznaczeniu zgody.

    Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Zapoznaj się z regulaminem promocji KALENDARZ ADWENTOWY