[:pl]Pochwal się swoją firmą w naszym raporcie nt. komunikacji wewnętrznej[:]
Opis niespodzianki
[:pl]

O co pracownicy Biedronki pytają firmowe chatboty? Dlaczego w Alior Banku sprawdziła się aplikacja pracownicza? Jak budują komunikaty w Leroy Merlin? Jak pisać prościej, niczym w ING Bank Śląski? Jakich trendów w komunikacji spodziewać się w kolejnych latach?

O odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy rok temu doświadczonych ekspertów doświadczonych praktyków
komunikacji wewnętrznej z różnych branż i organizacji o zróżnicowanych strukturach i kulturze – Leroy Merlin, Jerónimo Martins, ING Bank Śląski, UNUM życie TUiR S.A., Deloitte, Aplikacje Krytyczne, IT-DEV, kancelaria Raczkowski, Weekly i z wielu innych.

Tak powstał z naszej inicjatywy, zrealizowany również przez nas –IC Mobile –raport „Komunikacja wewnętrzna 2021 –prognozy i dobre praktyki”. Naszym celem było stworzenie publikacji, która zagreguje doświadczenia i opinie praktyków z obszaru komunikacji z pracownikami i stanie się wsparciem, inspiracją i drogowskazem dla tych, którzy poszukują sposobności do otwartej wymiany doświadczeń. Po publikacji raportu, otrzymaliśmy feedback od Czytelników świadczący o tym, że dobrze spełnił swoją rolę.

Dziś, zapraszamy Ciebie do podzielenia się doświadczeniami Twojej organizacji w najnowszym wydaniu raportu. Czy w Twojej firmie sprawnie działa komunikacja wewnętrzna? A może prowadzicie ciekawe projekty i kampanie skierowane do pracowników? Macie swoją receptę na angażowanie? Budujecie po mistrzowsku zespoły ambasadorów? Mierzycie się z dużymi wyzwaniami? Jakimi? Jak sobie z nimi radzicie?

Powiedz nam o tym. Pochwal się swoją organizacją na łamach raportu poświęconego komunikacji wewnętrznej, który właśnie przygotowujemy! Daj znać, że jesteś zainteresowana/-y.

O nas:
IC Mobile – jesteśmy agencją komunikacji wewnętrznej.
Pracujemy w modelu 360⁰.  Dostarczamy zintegrowane działania – od pomysłu do realizacji i ewaluacji celów. Zapewniamy badania, strategię, narzędzia, kampanie, kontent redakcyjny i graficzny, konsultacje i wsparcie na każdym etapie współpracy. Dwa razy do roku organizujemy konferencję Internal Communication Meeting – poświęconą komunikacji w organizacjach. Jesteśmy twórcami autorskich metod wspierających komunikację w firmie, jak np. „Metoda 4P” pomagająca w komunikacji zmian, oraz narzędzi, jak aplikacja Christmas Challenge – angażująca zabawa świąteczna dla pracowników, gotowy produkt z możliwością firmowej personalizacji, dostępny w przystępnej formie aplikacji na telefon. Organizujemy również nietuzinkowe eventy firmowe z wykorzystaniem platform 3D – będąc jednocześnie dystrybutorem platform i agencją komunikacji – oferujemy kompleksową obsługę wydarzeń wraz z kampanią teaserową i komunikacją eventową. Zapraszamy do współpracy!

[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o wybraniu odpowiednich zgód.

Wybranie odpowiedniego partnera, który przygotował niespodziankę, pozwoli nam na kontakt z Tobą.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]