[:pl]Zaproszenie na sesję Mastermind z IC Mobile[:]
Opis niespodzianki
[:pl]

Skonsultuj swoje pomysły, zyskaj opinię zewnętrznych ekspertów, zainspiruj się!

Na dobry początek mamy dla Ciebie zaproszenia na 30-minutową sesję mastermind online do wykorzystania do końca lutego 2022 r. Podczas spotkania będziesz mogła/mógł podzielić się z nami swoimi wyzwaniami w obszarze komunikacji z pracownikami, a następnie wspólnie spróbujemy wypracować dla Ciebie optymalne rozwiązania i kolejne kroki do działania, które będziesz mogła/mógł wdrożyć samodzielnie lub z nami.

Mastermind jest dla Ciebie, jeśli zastanawiasz się:

 • Jak zaangażować pracowników?
 • Skąd czerpać inspiracje do tworzenia treści wewnętrznych?
 • Jak pisać, żeby pracownicy chcieli czytać?
 • Jak zachęcić innych do współtworzenia komunikacji wewnętrznej?
 • Jak stworzyć zespół redaktorów/ ambasadorów?
 • Co publikować, żeby intranet ożył?
 • Jak przeprowadzić kampanie informacyjną?
 • Jak poznać oczekiwania pracowników i usprawnić komunikację w organizacji?
 • Jak stworzyć strategię komunikacji wewnętrznej?
 • Jak zorganizować angażujący event online?

Czy zadajesz sobie chociaż jedno z powyższych pytań?

Zapraszamy na mastermind z IC Mobile!

O nas:
IC Mobile – jesteśmy agencją komunikacji wewnętrznej.
Pracujemy w modelu 360⁰. Dostarczamy zintegrowane działania – od pomysłu do realizacji i ewaluacji ce-lów. Zapewniamy badania, strategię, narzędzia, kampanie, kontent redakcyjny i graficzny, konsultacje i wsparcie na każdym etapie współpracy. Dwa razy do roku organizujemy konferencję Internal Communi-cation Meeting – poświęconą komunikacji w organizacjach. Jesteśmy twórcami autorskich metod wspie-rających komunikację w firmie, jak np. „Metoda 4P” pomagająca w komunikacji zmian, oraz narzędzi, jak aplikacja Christmas Challenge – angażująca zabawa świąteczna dla pracowników, gotowy produkt z moż-liwością firmowej personalizacji, dostępny w przystępnej formie aplikacji na telefon. Organizujemy rów-nież nietuzinkowe eventy firmowe z wykorzystaniem platform 3D – będąc jednocześnie dystrybutorem platform i agencją komunikacji – oferujemy kompleksową obsługę wydarzeń wraz z kampanią teaserową i komunikacją eventową. Zapraszamy do współpracy!

[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o wybraniu odpowiednich zgód.

Wybranie odpowiedniego partnera, który przygotował niespodziankę, pozwoli nam na kontakt z Tobą.

  [:pl]

  Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  [:]