Governance – Termometr do Wina
Opis niespodzianki

Miej wszystko pod kontrolą, żeby nie zrobiło się za gorąco!

Zbalansuj współpracę i kontrolę, aby upewnić się, że spełniasz wymagania bezpieczeństwa Microsoft Teams i zarządzania Microsoft 365.


Cloud Governance
Skaluj, Automatyzuj i Zabezpieczaj

Zapewnij swoim użytkownikom niezbędne zespoły, witryny i grupy, zawsze, gdy ich potrzebują. Wszystko wsparte trwałym, wydajnym i bezpiecznym zarządzaniem .
Przetestuj AvePoint Cloud Governance całkowicie za darmo przez 30 dni!


Miej wszystko pod kontrolą w te święta! Również temperaturę wina. Zdobądź termometr do wina AvePoint gratis do 30-dniowego okresu próbnego!

Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o wybraniu odpowiednich zgód.

Wybranie odpowiedniego partnera, który przygotował niespodziankę, pozwoli nam na kontakt z Tobą.

    Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.