[:pl]Godzinne szkolenie z Microsoft Bookings[:]
Opis niespodzianki
[:pl]

Bezpłatny dostęp do godzinnego szkolenia z Microsoft Bookings.

Microsoft Bookings to usługa zintegrowana z kalendarzem platformy Microsoft 365 lub Office 365, która ułatwi ci planowanie spotkań. Dostosuj szczegóły terminu, wymagania dotyczące rezerwacji i określ usługodawców, aby usprawnić proces rezerwacji dla siebie i swoich klientów.

Nagranie szkolenia jest elementem płatnego kursu online „Rozwiń swój biznes z Microsoft 365” w najwyższej wersji PREMIUM. W żadnym innym miejscu w sieci nie jest ono dostępne. To aplikacja, która może znaleźć zastosowanie w niemal każdej firmie, ale niewiele firm wie, że ją posiada. Co więcej, na temat tej aplikacji jest niewiele materiałów w sieci. Po odbiorze niespodzianki otrzymasz link do nagrania 😊

[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o wybraniu odpowiednich zgód.

Wybranie odpowiedniego partnera, który przygotował niespodziankę, pozwoli nam na kontakt z Tobą.

    [:pl]

    Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    [cf7sr-simple-recaptcha]

    [:]