[:pl]Mega promocja na warsztaty z planowania funkcjonalnego[:]
Opis niespodzianki
[:pl]

GRANDE FINALE
Mega promocja na warsztaty z planowania funkcjonalnego 

W dzisiejszym świecie nikt nie kwestionuje potrzeby budowy Cyfrowych Miejsc Pracy, ale niestety, za tak szybkim rozwojem trudno nadążyć. Organizacje nie zawsze wiedzą jak najefektywniej wykorzystać posiadaną technologię, a często nawet nie zdają sobie sprawy z istnienia niektórych usług, co przekłada się to na niski zwrot z inwestycji. Jak ułatwić i zaplanować pracę zespołom na najwyższym poziomie, uzyskać zwrot z inwestycji a jednocześnie w pełni wykorzystać potencjał Microsoft 365?

Słyszeliście o warsztatach Functional Roadmapping?

Nasi specjaliści pomogą określić cele i priorytety wdrożenia Cyfrowego Miejsca Pracy w Twojej firmie! Przeprowadź wdrożenie z głową i zmaksymalizuj korzyści płynące z cyfryzacji. Odpowiednie zaplanowanie to solidny fundament wprowadzania nowego rozwiązania, a dzisiaj możesz odebrać warsztaty planowania funkcjonalnego za darmo!

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że na warsztaty przyprowadzisz zarząd waszej Organizacji. Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza, a my odezwiemy się w sprawie szczegółów!

A co jeśli nikt z zarządu nie może się pojawić? Nie wszystko stracone! Zobacz jaką promocję może otrzymać Twoja firma:

 • 20% upustu na realizacje warsztatów z planowana funkcjonalnego dla Klientów do 300 użytkowników biurowych
 • 50% upustu na realizacja warsztatów z planowania funkcjonalnego dla klientów do 999 użytkowników biurowych
 • 80% upustu na realizacje warsztatów z planowania funkcjonalnego dla klientów powyżej 1000 użytkowników biurowych
 • 100% upustu na realizacje warsztatów z planowania funkcjonalnego dla klientów powyżej 1000 użytkowników biurowych przy założeniu, że na warsztatach będą uczestniczył min. 1 Członek Zarządu
[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o zaznaczeniu zgody.

  [:pl]

  Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Zapoznaj się z regulaminem promocji KALENDARZ ADWENTOWY

  [:]