[:pl]Darmowa skórka – odśwież swój intranet[:]
Opis niespodzianki
[:pl]

Świąteczna atmosfera w Twojej firmie!

Badania potwierdzają, że estetyczny design strony wpływa na postrzeganie kompetencji firmy i przyswajanie prezentowanych treści. Myślimy wizualnie, a obraz odgrywa ważną rolę w naszym odbieraniu świata.

Chciałbyś wykorzystać design swojego intranetu, by dodatkowo zaangażować pracowników w życie firmy? Nic prostszego!

Każdy, kto skontaktuje się z nami w trakcie naszej kampanii Kalendarza Adwentowego, otrzyma darmową skórkę, która odświeży oprawę graficzną intranetu! Motyw został zaprojektowany z myślą o nadchodzących świętach. Jest to pierwszy krok do dostosowania klasycznego, biznesowego intranetu do bieżących wydarzeń z życia pracowników i firmy.

Nadaj swojemu intranetowi wyjątkowego, świątecznego charakteru i:

 • buduj wiarygodność przedsiębiorstwa w oczach pracowników
 • wzmocnij przywiązanie do marki
 • stwórz poczucie przynależności do aktywnej społeczności
 • zwiększ satysfakcję pracowników

Napisz do nas już dziś za pomocą poniższego formularza i odbierz prezent!

[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o zaznaczeniu zgody.

  [:pl]

  Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Zapoznaj się z regulaminem promocji KALENDARZ ADWENTOWY

  [:]