[:pl]Bezpłatna wejściówka na 1-godzinny warsztat[:]
Opis niespodzianki
[:pl]

Ciekawostka:

Czy wiesz, że 11 grudnia 1946 powołano Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF)?

UNICEF zaopatrzył w wodę, kanalizację i podstawowe środki czystości 106 milionów osób oraz zapewnił 3 miliardom ludzi dostęp do informacji o zagrożeniach i środkach ostrożności.

Niespodzianka:
Dla Ciebie oraz osoby towarzyszącej mamy bezpłatną wejściówkę na 1-godzinny warsztat:
„PowerPlatform: Z czym to się je, do czego służy i jak możesz wykorzystać to do usprawnienia swojej pracy, a nawet kariery!”

Warsztat NIE JEST kierowany do osób pracujących w IT!
Spotkanie w formie interaktywnego webinaru odbędzie się w styczniu, a dokładna data zostanie podana po uzyskaniu pełnej liczby uczestników (bo zależnie od liczby uczestników będziemy Was dzielić na mniejsze grupy 🙂 ).

[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o wybraniu odpowiednich zgód.

Wybranie odpowiedniego partnera, który przygotował niespodziankę, pozwoli nam na kontakt z Tobą.

    [:pl]

    Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    [cf7sr-simple-recaptcha]

    [:]