[:pl]15% rabatu na usługi IC Mobile + artykuł[:]
Opis niespodzianki
[:pl]

Dziś mamy dla Was aż 2 bonusy –pomocny artykuł i super rabaty!

Dlaczego Twój Intranet nie hula? IC Mobile dzieli się doświadczeniem i zaprasza do swojej Bazy wiedzy o komunikacji wewnętrznej: Poznaj 3 najczęstsze błędy w prowadzeniu intranetu >>

Zapraszamy też do skorzystania z 15% rabatu na usług IC Mobile w zakresie:

 • przeprowadzenie audytu komunikacji wewnętrznej,
 • zbudowanie wewnętrznego zespołu redakcyjnego,
 • przygotowanie kampanii promocyjnej intranetu.

Rabat jest ważny do końca marca 2022 r.

O nas:
IC Mobile – jesteśmy agencją komunikacji wewnętrznej.
Pracujemy w modelu 360⁰.  Dostarczamy zintegrowane działania – od pomysłu do realizacji i ewaluacji celów. Zapewniamy badania, strategię, narzędzia, kampanie, kontent redakcyjny i graficzny, konsultacje i wsparcie na każdym etapie współpracy. Dwa razy do roku organizujemy konferencję Internal Communication Meeting – poświęconą komunikacji w organizacjach. Jesteśmy twórcami autorskich metod wspierających komunikację w firmie, jak np. „Metoda 4P” pomagająca w komunikacji zmian, oraz narzędzi, jak aplikacja Christmas Challenge – angażująca zabawa świąteczna dla pracowników, gotowy produkt z możliwością firmowej personalizacji, dostępny w przystępnej formie aplikacji na telefon. Organizujemy również nietuzinkowe eventy firmowe z wykorzystaniem platform 3D – będąc jednocześnie dystrybutorem platform i agencją komunikacji – oferujemy kompleksową obsługę wydarzeń wraz z kampanią teaserową i komunikacją eventową. Zapraszamy do współpracy!

[:]
Odbierz niespodziankę

Wypełnij formularz i odbierz niespodziankę, nie zapomnij o wybraniu odpowiednich zgód.

Wybranie odpowiedniego partnera, który przygotował niespodziankę, pozwoli nam na kontakt z Tobą.

  [:pl]

  Administratorem danych osobowych jest IT-Dev sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-071) przy Pl. Wolności 7b (IT-Dev). Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Panem/Panią z informacją o naszej ofercie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat od daty kontaktu za pomocą formularza, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne z uwagi na nawiązanie współpracy lub dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  [:]