Zapobieganie zawałom: o nowoczesnym raportowaniu w jednym akcie

Data wydarzenia: 07.06.2024 10:00

Prowadzenie

Piotr Kapała

Head of Consultancy Modern Work & Digital Workplace w IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Jakie dane są kluczowe dla biznesu?
Efektywne raportowanie poza Excelem
Narzędzia do modelowania i konsumpcji danych: Fabric i Power BI
Jak wykorzystać raporty w procesach biznesowych?
Sesja Q&A


Informacje

Panie doktorze, pierwszy raz mnie tak boli jak pana znam.
UWAGA! Program prowadzony będzie w konwencji ZCCDP.

Łamie, strzyka, uwiera, brakuje tchu… To dobrze, bo są to sygnały pozwalające podjąć działania zapobiegawcze i przywrócić zdrowie organizacji. Gorzej, jeśli problemy rozwijają się bezobjawowo i mogą wymagać ekstrakcji lub amputacji.. Aktualna, precyzyjna i łatwo dostępna wiedza o stanie pacjenta jest kluczowa dla zdrowego rozwoju biznesu. To dzięki uważnej obserwacji wyników menedżer, niczym wzięty eskulap, będzie w stanie postawić trafną diagnozę.

Dla Was zakładamy kitle i chwytamy w dłoń stetoskopy, by zagłębić się w otchłań firmowych tkanek i pokazać Wam, jak i gdzie szukać, by Wasze organizacje były zdrowsze i lepiej się rozwijały.

Uwaga: spotkanie nie tylko dla fanów ZCCDP!

Epikryza:

1. Dowiesz się, jak dbać o aktualność wiedzy o swoim biznesie i jak wykorzystywać bieżące dane o sprzedaży, przychodach i kosztach do podejmowania świadomych decyzji.

2. Nauczysz się, jak unikać pułapek związanych z używaniem Excela do analiz i raportowania oraz jak budować efektywną architekturę danych organizacyjnych.

3. Poznasz narzędzia takie jak Fabric i Power BI, które umożliwiają modelowanie danych oraz ich skuteczne wykorzystanie w raportach, dashboardach, KPI.

4. Odkryjesz, jak raporty mogą automatycznie wpływać na procesy biznesowe, np. poprzez inicjowanie działań w odpowiedzi na analizy rentowności klienta lub usługi.

5. Dowiesz się, jak wykorzystać czatboty do zadawania pytań o dane w języku naturalnym, co otwiera nowe możliwości w interakcji z raportami.

Szybki dostęp do kluczowych parametrów to marzenie każdego specjalisty. Pomoże uchronić firmę przed kryzysem i… zdrowy ząb przed wyrwaniem 😊

Spotkajmy się 7 czerwca na webinarze z przymrużeniem oka. To szansa na zdobycie praktycznej wiedzy od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, ale również okazja do zadania pytań i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Do zobaczenia!

Piotr Kapała

Head of Consultancy Modern Work & Digital Workplace w IT-Dev

Doświadczony trener biznesu, konsultant i ekspert w zakresie narzędzi Business Intelligence, hurtowni danych i raportowania w Power BI. Fan Excela, entuzjasta programowania i samorozwoju. Pomaga organizacjom budować kompetencje w zakresie Power Platform, buduje zespoły kompetencyjne wykorzystujące low-code, kieruje zespołem wdrażającym narzędzia i usługi cyfrowego miejsca pracy. W IT-Dev pełni funkcję szefa działu consultingu w obszarze Modern Work & Digital Workplace.

Tomasz Szałaj

Prezes Zarządu Engagy, Współzałożyciel IT-Dev i Doradca Zarządu

Analityk procesów biznesowych i systemów, ekspert w dziedzinie automatyzacji procesów z wykorzystaniem platform low code i integracji informacji. Jest współtwórcą produktów IT-Dev i Engagy, entuzjastą używania usług cyfrowych i sztucznej inteligencji do wsparcia biznesu. Przez wiele lat był prezesem Zarządu IT-Dev, aktualnie jest doradcą w zakresie transformacji organizacji i procesów.

Obejrzyj nagranie