Ochrona danych i informacji

Data wydarzenia: 08.12.2021 13:00

Prowadzenie

Witold Wiśniewski

Enterprise Client Partner at IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Dlaczego ochrona danych i informacji jest ważna
Scenariusze z życia wzięte
Wybór technologii
Jak najlepiej podejść do wdrożenia


Informacje

Bezpieczeństwo danych i informacji w organizacjach jest kluczowe. O tym, jakie ma znaczenie słyszymy często w sytuacjach, kiedy jakaś firma padnie ofiarą ataków hackerskich, albo z różnych przyczyn utraci wartościowe dane. Podczas najbliższego webinaru porozmawiamy z Kamilem Bączykiem (Microsoft MVP), który jest odpowiedzialny między innymi za budowanie strategii organizacji właśnie w obszarach bezpieczeństwa. Przyjrzymy się realnym przypadkom, zastanowimy się na co Manager ds. Security & Compliance powinien zwrócić uwagę wybierając rozwiązania i jak się odpowiednio zabezpieczyć.

Witold Wiśniewski

Enterprise Client Partner at IT-Dev

Enterprise Client Partner z ponad dwudziestoletnim stażem. Posiada wysokie doświadczenie we wdrażaniu skomplikowanych systemów finansowych oraz migracji danych, pasjonat zarządzania wiedzą i informacją. Doświadczony Project Manager (PMP) w obszarach kompleksowych wdrożeń systemów. Przez proces transformacji cyfrowej przeprowadził już wielu klientów, oferując niezastąpione wsparcie na każdym kroku wdrożenia. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Kamil Bączyk

Microsoft MVP

Jest odpowiedzialny między innymi za budowanie strategii organizacji, szczególnie w obszarze bezpieczeństwa. Pasjonat technologii i dzielenia się wiedzą. Łączy świat biznesu oraz technologii. Często pełni rolę mentora na hackatonach, warsztatach i spotkaniach. Technicznie skupia się na rozwiązaniach firmy Microsoft, współpracuje jako ekspert merytoryczny z Grupami Produktowymi w Microsoft w celu planowania i dostosowania funkcjonalności z zakresu bezpieczeństwa oraz chmury obliczeniowej. Zdobywca tytułu Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w dwóch kategoriach: Azure Security oraz Office Apps & Services.

Obejrzyj nagranie