Koniec miesiąca miodowego
Jak zapanować nad chaosem w Teams

Termin: 03 czerwca 2020 r. o godzinie 13:00

Prowadzenie

Dominik Wasilewski
IT-DEV

Gość

Kamil Sitek
EUVIC

Informacje

Dominik Wasilewski
Microsoft 365 Senior Consultant IT-DEV

Od początku swojej kariery zawodowej jestem związany z technologiami Microsoft. Za największe dokonanie uznaję to, że pomimo 12 lat pracy z SharePoint jeszcze nie osiwiałem. W pracy zajmuję się projektami związanymi zarówno z adopcją platformy M365, jak i automatyzacją procesów biznesowych przy zastosowaniu PowerApps + Flow lub Nintex. Prywatnie jestem entuzjastą kraftu, black metalu i muzyki na żywo.

 

Kamil Sitek
Kierownik Servicedesk Euvic IT

Praca w IT nauczyła mnie dostrzegania relacji w każdej dziedzinie życia. Każdy element, który nas otacza wywiera wpływ na pozostałe. Ta nieograniczona sieć koneksji sprawia, że decyzja podjęta dziś, zmienia kształt jutra. Pracuj nad sobą dziś myśląc o jutrze – tą zasadą kieruję się w biznesie, zarządzając swoim zespołem. Cenię sobie współpracę. Nawet najlepszy sprzęt jest niczym bez odpowiedniego oprogramowania, podobnie dobry lider nie zdziała wiele bez zgranego zespołu.
W pracy oraz poza nią nakręca mnie muzyka. Pasjonuje mnie granie z płyt winylowych, które kolekcjonuję i wykorzystuję w swoich występach.

 

Harmonogram:

  1. Wyzwania w kontekście zarządzania Teams (EUVIC)
  2. Typowe zgłoszenia helpdesk Teams (EUVIC)
  3. Automatyzacja i standaryzacja zarządzania zespołami (IT-Dev)
  4. Cykl życia i bezpieczeństwo (IT-Dev)
  5. Q&A
  6. Nowości

 

"Wdrożyliśmy Teamsy, ale jak teraz nad nimi zapanować?" - to pytanie, które zadaje sobie obecnie coraz więcej organizacji. Łatwość rozbudowy i bogactwo funkcjonalności zachęca użytkowników do eksperymentowania i entuzjastycznego tworzenia zespołów do wszelkich możliwych zastosowań. Z drugiej strony Teams może być ściśle kontrolowany i centralnie zarządzany - bezpośrednio przez Helpdesk lub Dział IT.

Jak kontrolować przyrost liczby zespołów bez zasypania helpdesku wnioskami o ich utworzenie i konfigurację? Jak zachować elastyczność w tworzeniu zespołów przy jednoczesnym zachowania reguł bezpieczeństwa?

Na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego Webinaru, w ramach którego dwóch praktyków podzieli się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami dot. Zarządzania Teams.

 

Obejrzyj nagranie