Koniec miesiąca miodowego – Jak zapanować nad chaosem w Teams

Data wydarzenia: 2020-06-03 13:00

Prowadzenie

Dominik Wasilewski

Microsoft 365 Senior Consultant at IT-DEV

Agenda wydarzenia:

Wyzwania w kontekście zarządzania Teams (EUVIC)
Typowe zgłoszenia helpdesk Teams (EUVIC)
Automatyzacja i standaryzacja zarządzania zespołami (IT-Dev)
Cykl życia i bezpieczeństwo (IT-Dev)
Q&A
Nowości


Informacje

„Wdrożyliśmy Teamsy, ale jak teraz nad nimi zapanować?” – to pytanie, które zadaje sobie obecnie coraz więcej organizacji. Łatwość rozbudowy i bogactwo funkcjonalności zachęca użytkowników do eksperymentowania i entuzjastycznego tworzenia zespołów do wszelkich możliwych zastosowań. Z drugiej strony Teams może być ściśle kontrolowany i centralnie zarządzany – bezpośrednio przez Helpdesk lub Dział IT.
Jak kontrolować przyrost liczby zespołów bez zasypania helpdesku wnioskami o ich utworzenie i konfigurację? Jak zachować elastyczność w tworzeniu zespołów przy jednoczesnym zachowania reguł bezpieczeństwa?
Na te i na inne pytania odpowiemy podczas naszego Webinaru, w ramach którego dwóch praktyków podzieli się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami dot. Zarządzania Teams.

Dominik Wasilewski

Microsoft 365 Senior Consultant at IT-DEV

Od początku kariery zawodowej związany z technologiami Microsoft. Za największe dokonanie uznaje, że pomimo 12 lat prazy z SharePoint jeszcze nie osiwiał. W pracy zajmuje się projektami związanymi zarówno z adopcją platformy M365, jak i automatyzacją procesów biznesowych przy zastosowaniu PowerApps + Flow lub Nintex. Prywatnie entuzjasta kraftu, black metalu i muzyki na żywo.

Kamil Sitek

Service Desk Manager at Euvic IT

Praca w IT nauczyła mnie dostrzegania relacji w każdej dziedzinie życia. Każdy element, który nas otacza wywiera wpływ na pozostałe. Ta nieograniczona sieć koneksji sprawia, że decyzja podjęta dziś, zmienia kształt jutra. Pracuj nad sobą dziś myśląc o jutrze – tą zasadą kieruję się w biznesie, zarządzając swoim zespołem. Cenię sobie współpracę. Nawet najlepszy sprzęt jest niczym bez odpowiedniego oprogramowania, podobnie dobry lider nie zdziała wiele bez zgranego zespołu. W pracy oraz poza nią nakręca mnie muzyka. Pasjonuje mnie granie z płyt winylowych, które kolekcjonuję i wykorzystuję w swoich występach.

Obejrzyj nagranie