Backup Microsoft 365

Data wydarzenia: 16.02.2022 13:00

Prowadzenie

Mateusz Kuligowski

Microsoft 365 Consultant at IT-Dev

Agenda wydarzenia:

Po co nam backup?
Czy istnieje backup w M365?
Backup jako odpowiedź na ransomware?
AvePoint Cloud Backup – co to takiego?
Granularność backupu w AvePoint Cloud Backup?
Ava czyli BOT, który pomoże działowi IT.


Informacje

Jak radzić sobie z zagrożeniem utraty danych? Niebezpieczeństwo pochodzi z wielu źródeł, a złośliwe oprogramowanie szyfrujące to tylko jedno z nich. Ile razy zdarzyło Ci się usunąć niewłaściwy mail lub dokument? Jeśli nie zorientujesz się w porę, taki plik przepada bezpowrotnie.
Na szczęście z pomocą przychodzi backup! Kopia zapasowa chroni Cię przed przykrymi konsekwencjami błędów, wypadków, a nawet zaplanowanych ataków na Twoje dane! Podczas webinaru pokażemy, jak backup może wspierać Ciebie i Twoje środowisko Microsoft 365. Zabezpieczenie danych jest prostsze, niż może się wydawać!

Mateusz Kuligowski

Microsoft 365 Consultant at IT-Dev

Informatyk z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał na różnych stanowiskach - zaczynał od pracy w helpdesku, następnie jako administrator systemów IT, aktualnie jest konsultantem technologii chmurowych. W IT-Dev doradza klientom w zakresie bezpieczeństwa danych oraz zarządzania urządzeniami w Microsoft Intune. W życiu zawodowym jest entuzjastą technologii Azure i Microsoft 365, a prywatnie pasjonuje się motosportem i mechaniką samochodową.

Obejrzyj nagranie