DDL Slider

Co robimy

W odpowiedzi na obecne wyzwania zespół Digital Dexterity Labs opracował Remote Collaboration JumpStart, dzięki któremu Twoja firma może szybko uruchomić pracę zdalną z wykorzystaniem usług platformy M365. Zbudujemy Twoje Cyfrowe Miejsce Pracy stosując najlepsze praktyki i rozwiązania branżowe, zapewniając ciągłość i komfort pracy dla użytkowników.

Ocena sytuacji i planowanie wdrożenia modelu pracy zdalnej.

Eksperci sprawnie poprowadzą Cię przez możliwości pracy zdalnej, jakie daje M365 i doradzą jak najefektywniej i najszybciej wdrożyć użytkowników.

Uruchomienie podstawowych scenariuszy pracy zdalnej przy wykorzystaniu narzędzi Office 365 (Teams, SharePoint, Yammer).

Dzięki działaniom naszych specjalistów, którzy wdrażają w życie opracowany wcześniej plan, procesy niezbędne do współpracy w Twojej organizacji zaczynają funkcjonować. Umożliwiają pracownikom zdalne wykonywanie kluczowych działań biznesowych.

Wprowadzenie najlepszych praktyk i zasad współpracy cyfrowej oraz podstawowych regulacji kwestii bezpieczeństwa.

Struktura Cyfrowego Miejsca Pracy jest dostosowywana do potrzeb organizacji. Dzięki dostarczeniu zautomatyzowanych scenariuszy samoobsługowych (self-service), rozbudowa rozwiązania odbywa się w sposób zrównoważony i bezpieczny. Twoi użytkownicy współpracują i komunikują się efektywnie.

RSS Nowoczesne Miejsce Pracy

  • Czym jest Yammer i dlaczego firmy go używają? 24 lutego 2021
    W ciągu ostatnich kilku lat miałam przyjemność pracować dla wielu firm z różnych branż. Jedynym wątkiem, który je łączył, były trudności i przeszkody związane z technologią – zwłaszcza z mediami społecznościowymi. Żadna z nich nie mogła zrozumieć, jak naprawdę wykorzystać technologię, aby przyspieszyć rozwój swojej organizacji.  Autor tekstu: Amanda Barnes, 21/12/2020 W ciągu ostatnich kilku lat miałam przyjemność pracować dla wielu firm z różnych branż. Jedynym wątkiem, który […]
  • Nowości i aktualizacje w Microsoft 365 z IV kwartału 2020 16 lutego 2021
    Chcecie być na bieżąco z nowymi funkcjami Microsoft 365, bez wkładania wysiłku w wyszukiwanie newsów? Mariusz Piesiura z IT-Dev o wszystkim wam opowie! I to w niecałą godzinę! Tym razem opowiadamy o zmianach w IV kwartale 2020 roku. Chcecie być na bieżąco z nowymi funkcjami Microsoft 365, bez wkładania wysiłku w wyszukiwanie newsów? Mariusz Piesiura […]
  • Raport „Komunikacja wewnętrzna 2021. Prognozy i dobre praktyki” 15 grudnia 2020
    IC Mobile właśnie opublikował raport na temat komunikacji wewnętrznej z prognozami na 2021 rok, w którym ukazał się również artykuł Łukasza Potrzebki z IT-Dev. IC Mobile właśnie opublikował raport na temat komunikacji wewnętrznej z prognozami na 2021 rok, w którym ukazał się również artykuł Łukasza Potrzebki z IT-Dev. Celem IC Mobile było stworzenie publikacji, która […]

Kim jesteśmy

Jesteśmy międzynarodową grupą ekspertów i praktyków specjalizujących się w rozwiązaniach w chmurze Microsoft, a także „weteranów” technologii Microsoft SharePoint, którzy połączyli swoje siły pod nazwą Digital Dexterity Labs.

Dzielimy się doświadczeniami, najlepszymi praktykami i pomagamy w wykorzystaniu dostępnych rozwiązań, aby zapewnić łatwe i szybkie wejście w model pracy zdalnej, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa, nie ograniczając przy tym swobody we współdzieleniu informacji.

Webinary i podcasty

Naszym celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w sposób przystępny i zrozumiały dla wszystkich. Stworzyliśmy laboratorium budowania zręczności cyfrowej. Weź udział w naszych webinarach, skorzystaj z najlepszych  praktyk i rozwiń swoje umiejętności w cyfrowym świecie.

Więcej